BARİATRİK CERRAHLAR İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

Yenilikçi ve her gün hasta görmenizi sağlayacak dijital pazarlama stratejilerimizden faydalanarak, ameliyat sayınızı artırın. ONDİ Health'in bariatrik cerrahlar için dijital pazarlama çalışmalarını keşfedin.

OBEZİTE CERRAHİSİ PAZARLAMASI

Türkiye’de Sağlık Bakanlığı verilerine göre nüfusun %30’u obezite ile mücadele ediyor. Hal böyle olunca obezite cerrahisi yükselen değer olmak yolunda emin adımlarla maalesef ilerliyor. Zayıflama tedavileri arasında hızla yükselen bu trend sağlık turizmi konusunda da lokomotif olmuş durumda. ONDİ HEALTH’in obezite cerrahisi dijital pazarlaması konusunda uzman ekibi sayesinde bu konuda daha görünür olabilir, hasta ve ameliyat sayınızı artırabilirsiniz.

ULUSLARARASI ZAYIFLAMA AMELİYATI PAZARLAMASI

Sağlık turizmi yapmayı amaçlayan bariatrik cerrahların profesyonel bir sağlık pazarlaması ajansıyla çalışmaları şart. Bu nedenle size özel hizmet sunan, hasta sayınızı artırmayı amaçlayan ekibimizle şimdi iletişime geçmenin tam zamanı. Özellikle Avrupa’da artış gösteren obez bireylere daha sağlıklı ulaşabilmeniz için; obezite odaklı reklamlar, obezite odaklı SEO ve diğer dijital pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.