ORTODONTİSTLER İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

ONDİ Health; Yurtiçi ve/veya yurtdışı odaklı çalışan çene cerrahlarına hizmet sunar. Kliniğinizi daha görünür hale getirmeyi hedefliyorsanız, doğru yerdesiniz.

GÜÇLÜ DİJİTAL PAZARLAMA

Türkiye’de her yıl binlerce kişi Google aracılığıyla birden fazla kere ortodonti uzmanı araması yapıyor. Talep; estetik kaygılar, sağlık nedeniyle doğan ihtiyaçlarla birlikte her geçen yıl daha da artış gösteriyor. ONDİ HEALTH; yurtiçi ve yurtdışı ortodonti pazarlaması stratejileriniz konusunda size yön verebilecek bilgi birikimine sahip. Tecrübeli ekibimizle daha çok potansiyel hastaya ulaşmanızı sağlıyoruz.

DAHA DÜŞÜK MALİYETLERLE HASTA GETİRMEYE BAŞLAYIN

Ekibimiz; çene cerrahları için arama motoru optimizasyonu tamamlanmış bir internet sitesi yaparak işe koyuluyor. Ardından site içindeki gerekli dönüşüm optimizasyonlarını, özgün içeriklerle destekleyerek daha çok kişiye erişmenizi sağlıyor. Tüm bunlara paralel olarak Facebook, Instagram ve Google reklamlarınızı da organize eden ekibimiz; data başına maliyeti düşürebilmek için sürekli optimizasyon ilkesiyle hareket ediyor.

UZMANLIĞINIZI YEREL DİJİTAL PAZARLAMA İLE TAÇLANDIRIN

Çene Cerrahisi, Türkiye’de ve Avrupa’da çok talep gören bir alan. Bu alanda yurtdışından hasta getirmek istemeniz tabii ki çok doğru. Biz hem yurtiçi hem de yurtdışı reklam organizasyonunuzu yaparak markanızı ve sizi daha erişilebilir hale getirmeyi hedefliyoruz. ONDİ HEALTH Sağlık Sektörü Odaklı Dijital Pazarlama Ajansı ile şimdi iş birliği yaparak daha çok hastayla konuşmak ister misiniz?

ORTODONTİ DİJİTAL PAZARLAMASI İÇİN TEKLİF İSTEYİN

Bizimle iletişime geçmek için birden fazla seçenek sunuyoruz. Bu üç iletişim kanalından bizimle iletişime geçerek hemen işletmenizi büyütmenin yollarını sorun.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.