CERRAHLAR İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

Yenilikçi ve her gün hasta görmenizi sağlayacak dijital pazarlama stratejilerimizden faydalanarak, ameliyat sayınızı artırın. ONDİ Health'in cerrahlar için dijital pazarlama çalışmalarını keşfedin.

Çalıştığımız Bazı Cerrahi Dallar

GÖRÜNÜR OLUN

Bireylerin %80’inden fazlası, herhangi bir sağlık sorunu için Google’da araştırma yapıyor. Ayrıca sosyal medya ve forumlar aracılığıyla sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Hal böyle olunca sağlık profesyonellerinin mutlaka internet üzerindeki faaliyetlerini gözden geçirmesi, daha çok kişiye ulaşabilmesi için profesyonel dijital pazarlama ajanslarıyla çalışması gerekiyor.

Birçok cerrah artık internet sitelerinden başlayarak dijital pazarlama faaliyetleri yürütüyor. Bu nedenle rakiplerinizden geri kalmamanız için ONDİ HEALTH olarak size özel çözümler üzerinde çalışıyor ve bunları yine size özel olarak çeşitlendiriyoruz.

CERRAHLAR İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

Cerrahi uzmanlığınızı bir adım öteye taşıyarak daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyorsanız, sektör lideri olmayı amaçlayan ve bu yolda hızlı ilerleyen sağlık sektörü uzmanı dijital pazarlama ajansı ONDİ HEALTH ile çalışmayı düşünmelisiniz. Yıllardır sektöre ve kurumlara özel sunduğumuz çözümlerle cerrahi branşlarda bireylerin ve kurumların daha görünür olasını sağlıyor, içeri giren hasta sayısını gözle görülür biçimde artırıyoruz.

DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU

Ne yaparsanız yapın, zamanla dönüşüm oranlarınızın düştüğünü biliyoruz. Cerrahi işlemler için yapılan tanıtımlarda mutlaka sürekli optimizasyon yapmak gerekiyor. ONDİ HEALTH’in alanında uzman dijital pazarlama uzmanları, reklamlarınızı asla olduğu gibi bırakmaz. Ayrıca performans pazarlaması teknikleriyle hem sitenizde hem de reklamlarınızda dönüşüm oranlarını sürekli olarak kontrol eder. 

cerrahi kliniğinizi bir adım ileri taşıyalım

Bizimle iletişime geçmek için birden fazla seçenek sunuyoruz. Bu üç iletişim kanalından bizimle iletişime geçerek hemen işletmenizi büyütmenin yollarını sorun.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.