DİŞ HEKİMLERİ İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

OND HEALTH; yenilikçi dijital pazarlama stretejileri ile hasta hacminizi artırarak, diş kliniğinizin büyümesine katkı sağlar.

NE YAPIYORUZ?

Dönüşüm Optimizasyonu

YÜKSEK DEĞERLİ DİŞ PAZARLAMASI

Kliniğinizin daha çok hastaya ulaşması, içeri daha çok hasta girmesi ve hacminin artması için özel stratejiler geliştiriyoruz. Diş kliniği pazarlamasında yerel SEO ile alakalı önemin farkındayız, sizin için özel raporlama ve hedefleme taktikleri sunarız.

MEVZUATLARA UYARIZ

Diş klinikleri için pazarlama süreçlerinde, özellikle mevzuata uymak çok büyük önem arz eder. Ekibimiz sizin için bu mevzuatlara sürekli bağlı kalarak reklam ve tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirir. Bu sürede hem mevzuata uygun hem de yüksek hacimli form toplamayı sağlayacak reklamlar tasarlar ve metinler yazar.

DÖNÜŞÜM ODAKLI BİR WEB SİTESİ

Hizmetlerinizin daha çok potansiyel müşteriye ulaşması için özel internet siteleri tasarlarız. Sizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatarak ziyaretçilerin sizinle iletişime geçmesi için çeşitli yollar sunarız.

seo ve reklam uzmanları

ONDİ HEALTH, sağlık sektörü dikeyinde reklam ve SEO konusunda uzman bir ekipten oluşuyor. Bu ekip sizi ve hedef kitlenizi derinlemesine analiz ederek en doğru stratejiyi hem site içindeki teknik düzenlemeler konusunda hem de reklamların akışı ve hedefleri konusunda belirler. Dijital pazarlamanızı emanet ederek bize güvenin.

diş kliniğinizin dijital pazarlaması için ulaşın

Bizimle iletişime geçmek için birden fazla seçenek sunuyoruz. Bu üç iletişim kanalından bizimle iletişime geçerek hemen işletmenizi büyütmenin yollarını sorun.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.