PLASTİK CERRAHLAR İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

ONDİ Health; Yurtiçi ve/veya yurtdışı odaklı çalışan plastik cerrahlara hizmet sunar. Kliniğinizi daha görünür hale getirmeyi hedefliyorsanız, doğru yerdesiniz.

kliniğinizi büyütün

Plastik cerrahların yurt dışından hasta getirmek konusunda yaptığı çalışmaları destekliyoruz. Kliniğinizin kapasitesini yükseltebilmeniz için daha çok potansiyel müşteriye erişmeniz için dijital pazarlama araçlarının tümünden, en etkili biçimde yararlanmanızı sağlıyoruz. Bize ulaşın, kliniğinizi büyütelim.

ESTETİK CERRAHİ ODAKLI REKLAMLARI KEŞFEDİN

Estetik Cerrahi prosedürleri, çağımızın en çok talep gören işlemleri. Yurtiçi ve yurtdışı fark etmeksizin Türkiye plastik cerrahi sektörünün en iyi ilk üç ülkesi arasında yer alıyor. Siz de plastik cerrahi konusunda hizmet veren kliniğinizi büyütmek için bir adım atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. ONDİ HEALTH; estetik cerrahi işlemlerinin tanıtımı konusunda Türkiye’nin en etkili uzmanlarını istihdam eden bir dijital pazarlama ajansıdır.

DAHA ÇOK ESTETİK MÜŞTERİSİNE ULAŞMAK İÇİN ADIM ATIN.

İngilizce, Almanca ya da herhangi bir başka dilde tanıtım yaparak plastik cerrahi hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştırmak istiyorsanız, orta uzun vadede sizi rakiplerinizin önünde konumlandıracak arama motoru optimizasyonu çalışmaları yürütürüz. Estetik sektörünün en iyi dönüşüm yollarından SEO konusunda bilgi almak için bize ulaşın.

ESTETİK CERRAHİ KLİNİĞİNİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Bizimle iletişime geçmek için birden fazla seçenek sunuyoruz. Bu üç iletişim kanalından bizimle iletişime geçerek hemen işletmenizi büyütmenin yollarını sorun.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.