SAĞLIK SEKTÖRÜ UZMANI DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI

Sağlık sektörü odaklı dijital pazarlama konusunda profesyonellerle tanışmaya hazırlanın. Sizi daha ileriye taşımak için adanmış bir ekipten oluşan ONDİ HEALTH Dijital Pazarlama Ajansıyla daha çok hastaya ulaşacaksınız.

AMAÇ EDİNDİKLERİMİZ

Ekibimiz, tamamı sağlık profesyonellerinden oluşan ve Türkiye’nin en büyük hastanelerinde görev yapmış, sağlık turizmi tecrübesi üst düzey kişilerden oluşur. Yeni arkadaşlarımıza sağlık sektörü ve medikal pazarlama hakkında eğitimler veririz. Tek amacımız var; sağlık sektörü pazarlamasında liderlik.

GÖREV EDİNDİKLERİMİZ

Sağlık sektöründe dijital pazarlama yapmanın zorluğunun farkındayız. Özellikle sağlık turizmi alanında Türkiye’nin büyümesine katkıda bulunmak, etik dijital pazarlama faaliyetleriyle tüm sağlık branşlarında kişileri hastanelerle buluşturmak istiyoruz. tüm sağlık profesyonellerine bu uzun ve zorluklarla dolu yolda yardımcı olabilmek en büyük amacımız. 

SEKTÖRE İLGİMİZ

Sağlık sektörünün her alanına özel çözümler sunuyoruz. Özellikle yurtdışı sağlık turizmi çalışmalarınızda yanınızda olmak bizi gururlandırır. Ekibimizin sağlık sektörü geçmişinin olması, bizim bir alanda uzmanlaşma isteğimiz, bize yol gösteriyor. Türkiye’nin en çok hasta getirme başarısına sahip dijital pazarlama ajansı olmayı hedefliyor, sektörün büyümesi için elimizden geleni yapıyoruz.

KİMLERE HİZMET SUNUYORUZ?

HASTANELER

GÜZELLİK MERKEZLERİ

EKİBİMİZ

Sağlık sektöründe pazarlama konusunda yurtiçi ve yurtdışı sayısız projede görev yapmış ekibimizi yakından tanıyın. Ekibimizin tüm üyeleriyle iletişime geçebilir, dilediğiniz konuda danışabilirsiniz. Ekibimizi şimdi yakından tanıyın.

MURAT KARABULUT

Genel Müdür

esat gülen

Dijital Pazarlama Direktörü

sertan özdemir

Dijital Pazarlama Uzmanı

hatice atay

Sosyal Medya Uzmanı

Ahmet Cenk Koluman

Sanat Yönetmeni

SEN!

Ekibimize Katılmak İçin Başvur

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.