Hasta Odaklı Google Reklamlarıyla Büyüyün

Daha Düşük Form Başına Maliyetlerle, Daha Çok Hastaya Ulaşmanız Mümkün

HİZMET SUNDUĞUMUZ BAZI HASTANE VE TIP MERKEZLERİ

Yüksek Kaliteli Müşteri Adaylarını Kapınıza Getiren Hastane Odaklı Google Reklamları

Verimli, ölçülebilir ve hasta merkezli ücretli arama stratejileriyle, makul yatırım geri dönüşleri sağlıyoruz. Hastanelere özel sunduğumuz CPC yönetimi ile potansiyel müşteri adaylarını yakalar, kapınızdan içeri girmelerini sağlar ve büyümenize katkı sunarız.

Dönüşüm Sayılarını Artıran Hasta Odaklı CPC Stratejileri Kuruyoruz

Anahtar kelimelerinizden başlıklarınıza, açıklamalardan uzantılara bezersiz bir ağ kurarak potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.

Potansiyel Hastaları Spesifik Sağlık Sorunlarına Göre Hedefleriz

Arama motorlarının en iyi yanı, her gün milyonlarca insanın sağlık sorunları ile alakalı konularda buraları kullanmasıdır. Şimdi siz de hastaneninizin belirli bir sağlık sorunu ile alakalı ilgili reklam sonuçları arasında yer aldığını düşünün.

Ondi Health’in hastanelere özel kurguladığı CPC stratejileriyle bunu yapabilirsiniz. Demografi, sağlık sorunu, yaş ve daha birçok kriteri kullanarak potansiyel müşterilerin önüne çıkmanızı sağlıyoruz.

Kapsamlı Pazar Araştırmalarına Dayanan Anahtar Kelime Stratejileri

CPC stratejimizin temelinde henüz para harcamaya başlamadan önce kapsamlı anahtar kelime araştırmaları yapmak yatar. Bu araştırma; hedef kitle, rakipler ve anahtar kelimeleri içeren bir rapora dönüşür. Tüm bu bilgiler ışığında reklamlarınızı kurgularız ve ROI değerini en üst düzeye çıkartabilmek için çalışırız.

Optimize Edilmiş Reklam Metinleri ve Açılış Sayfaları

Hedeflenecek olan anahtar kelimeler, CPC stratejilerimizin sadece bir parçasıdır. Yetenekli tasarımcı ve metin yazarlarından oluşan kadromuzla, hastaneniz için nitelikli potansiyel müşteriler getiren tıklamalar ve dönüşümler elde etmek amacıyla çalışırız. 

Teklif İstemeye Hazırlanın

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.