HASTANELER İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

Hasta akışınızı artırmak, daha çok kişiyi muayene etmek, hizmetlerinizi daha geniş bir yelpazede doğru anda, doğru zamanda sunmak. işte Türkiye'nin en tecrübeli hastane dijital pazarlama uzmanları size bunu sunar.

HİZMET SUNDUĞUMUZ BAZI HASTANE VE TIP MERKEZLERİ

NE YAPIYORUZ?

Dönüşüm Optimizasyonu

bize hemen başvurun

Hastane dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için ONDİ Health’e başvurun. Sizin için en iyisini analiz eder, iç ekiplerinizle bir takım gibi çalışmaya özen gösteririz. Potansiyel müşterilerinizi artırmanın ve satışları gözle görülür derecede yükseltmenin yollarını beraber ararız.

Erişiminizi artırmak için dijital stratejiler geliştiririz

Çağımızın rekabetçi sağlık sektöründe, hastalarınızın sizi bulabilmesi için dijital tüm varlıklarınızın iyi konumlandırılmış olması gerekir. Sizin için en iyisini yapmaya çalışırken, siz daha fazla satış yapabilmek için çalışmak dışında bir şey yapmazsınız.

HASTANENİZİN NEDEN ONDİ HEALTH'E İHTİYACI VAR?

Çünkü şimdiye kadar Türkiye’nin en büyük genel hastanelerine danışmanlık verdik. Ekibimiz, Türkiye’nin en yüksek hastane reklam bütçelerini yönetmiş tecrübeli ve sağlık sektörünü bilen kişilerden oluşuyor. Birçok hastanenin çarpıcı şekilde yükselmesine, büyümesine katkı sağladık. Sizin hastanenizin dijital pazarlama çabalarına da katkı sağlayabiliriz.

hastane pazarlama ajansı

İnternetin en büyük avantajı, kullanıcıların her zamankinden daha çok seçeneklerinin olması. Bu tabii ki hastaneler ve sağlık hizmetleri için de gerekli. Artık çoğu zaman hastalar ön muayene olmak için hastaneye gitmek zorunda bile kalmıyor. 

Bunun yanında internette çok fazla kirli bilgi de mevcut. Dr. Google olarak da bilenen bu davranış, iyi yönetildiğinde hastaneniz için avantaj haline gelir. Bireylere doğru bilgiyi her kanaldan doğru zamanda aktarmak, onların sizi bir daha unutmaması anlamına gelir. Kişiler bu araştırmalarını sizin bilgi içeren içeriğinizle tamamladığında, muhtemelen form doldurarak potansiyel müşteri haline gelecektir.

ONDİ Health’de dijital pazarlama stratejilerinize yön verecek tecrübeli bir ekip sizi karşılamak için hazır. Hastanelerle ve sağlık işletmeleriyle güçlü bağlar kurmayı, onların büyümelerine katkı sağlamayı seviyoruz.

hastaneniniz için türkiye'nin en tecrübeli ekibiyle çalışmaya de nersiniz?

Bizimle iletişime geçmek için birden fazla seçenek sunuyoruz. Bu üç iletişim kanalından bizimle iletişime geçerek hemen işletmenizi büyütmenin yollarını sorun.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.