İçerik Pazarlaması

Potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkabilmek için, SEO uyumlu içerikler hazırlıyoruz. Sağlık alanında uzman yazar kadromuz ve iş ortaklarımızla hem SEO'da parlamanızı sağlıyoruz hem de siteyi ziyaret eden kişilerin etkileşimlerini artırıyoruz.

cont1

FARKLI DİLLERDE İÇERİKLER

Özellikle sağlık turizmi alanında en çok eksiği hissedilen materyaller özgün içeriklerdir. İnternet siteniz hangi ülkeye ve dile hitap ediyorsa etsin, o dilde içerik üretiriz. Hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatan içeriklerin yanında, hedef kitleniz için; blog yazıları, sıkça sorulan sorular, sosyal medya metinleri ve daha fazlasını üretmek için hem kendi yazarlarımızla hem de etkili iş ortaklarımızla gayret gösteririz.

uzman içerikler sağlarız

İçerik taleplerinizi yazar ve iş ortaklarımızla paylaşırken mutlaka o alanda daha önce yazılar üretmiş kişileri seçeriz. Tıp alanında özellikle terim karmaşasında boğulmamak adına doktor, hemşire, tıp öğrencisi gibi deneyimli uzman yazarlara içerik ürettiririz. Dilediğiniz dilde içerik üretebilen ve o dili ana dili olarak konuşan kişileri seçer, internet sitenizin daha otoriter hale gelmesi için elimizden geleni yaparız.

İçerik Pazarlaması Nedir?

İçerik pazarlaması; dikkat çekici içerikler ile hedef kitleyle etkileşim kurmaya ve hem halihazırda hem potansiyel müşterilerin gözünde markanın kendisini konumlandırmasına yarayan dijital pazarlama sürecidir. İçerik pazarlaması sayesinde müşterinin markaya duyduğu sadakat artar. Yeniden pazarlama kitlelerinizi artırmak ve potansiyel müşterilere daha sık erişebilmek için internet sitenizin içerik pazarlaması çalışmalarının eksiksiz yapılması gerekir.

hikayenizi anlatın

İçerik pazarlaması faaliyetleri sayesinde markanızın hikayesini daha doğru anlatabilirsiniz. Hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilere ilgi çekici, mevcut müşterilere ise pekiştirici bilgiler sağlayabilirsiniz. Sağlık sektöründe içerik pazarlaması ile potansiyel müşterilerinizi içeri sokmayı başarabilirsiniz. İçerik üretimini bizimle deneyimleyin.

dikkat edilmesi gerekenler

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren internet siteleri, özellikle Google algoritma değişimlerinden en çok etkilenen mecralar haline geldi. Bugün kullanıcıların %80’den fazlası, herhangi bir şikayetini önce Google’da aradığı için arama motorları içeriklerde bazı kısıtlamalar getirdi. YMYL hakkında ayrıntılı bilgi almak için burada yer alan videoyu izleyebilir veya aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bize soru iletebilirsiniz.

İçerik pazarlaması teklifi alın

Bizimle iletişime geçmek için birden fazla seçenek sunuyoruz. Bu üç iletişim kanalından bizimle iletişime geçerek hemen işletmenizi büyütmenin yollarını sorun.

BAZI REFERANSLAR

Referanslarımızı inceleyin, dilerseniz ayrıntılı bilgi almak ve diğer referanslarımızı talep etmek için bize ulaşın.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.