tamamen performans odaklı

MEDIVIA CLINIC

İlk etapta dijital reklamlarını devraldığımız Medivia Clinic; sağlık turizmi yatırımları yapan ve tam teşekküllü hastanenin yanı sıra bir de modern bir kliniğe sahip olan yapısıyla öne çıkıyor. Genel cerrahiden estetik cerrahisine, ameliyatsız estetikten saç ekimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor.

ETKİLİ REKLAMLAR

MEDIVIA CLINIC için ilk işimiz olan reklamların yönetimine başlarken, ortalama data başı maliyetlerde 20 Euro‘nun üzerinde bir performans izlendiğini gördük. Öncelikle bu reklamların tamamını kapattık ve yoğun bir çalışma sergileyerek 5 farklı dilde yeni reklamları hem tasarladık, hem yazdık hem de hedef ülkelerin alışkanlıklarıyla alakalı araştırmalar yaptık. Şu an Medivia Clinic için ortalama form başına maliyetimiz 2-3 Euro bandına çapa atmış vaziyette. 

Maalesef tüm reklam görsellerini ve metinlerini sizinle açık şekilde paylaşamıyoruz. Fakat özel olarak görmek ve incelemek isterseniz bilgi@ondihealth.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DÖNÜŞÜM ORANLARINI ARTIRIYORUZ

Bir pazarda reklam çıkacaksak, önce o pazarın alışkanlıklarıyla alakalı günler süren araştırmalar yapıyoruz. Bizim için önemli olan datanın sayısı değil, dönüşüm oranı. Medivia Clinic için de aynı titizlikle çalışarak reklamlarımızı hazırladık. Dönüşüm oranımız sektörün çok üstünde; %3-4 bandında seyrediyor.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.