ÖZEL KLİNİKLER İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

Hangi alanda hizmet veriyorsanız verin, özel muayenehane ve klinikler için dijital pazarlama çözümlerimizle yanınızdayız.

Consultation in Modern Clinic

yeni müşteri kazanımı için yenilikçi adımlar

Marka bilinirliğinizi, muayene sayınızı, görüşmelerinizi ve cironuzu artırmak için yenilikçi dijital pazarlama adımları atmanıza yardım ederiz. Hasta odaklı içerik pazarlaması ve SEO stratejilerinin yanında, hedef kitlenize özel reklam stratejileri geliştiririz.

SİZ HASTANIZLA İLGİLENİRKEN, BİZ MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRELİM.

Özel muayenehane ya da klinik sahibi misiniz? İşletmenizi büyütmek için klinik dijital pazarlaması konusunda tecrübeli bir ekiple çalışmalısınız. Biz sizin için reklam bütçelerinizi, içerik stratejilerinizi ve dijital varlığınızı yönetirken, siz hastalarınızla vakit geçirin. Ondi Health Dijital Pazarlama ekibiyle işletmenizi bir adım ileriye taşımaya hazırlanın.

özel muayenehane pazarlaması

Hastalarınızı özel kliniğinizde muayene ediyorsanız, randevu yönetimi ve karşılama gibi konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Bunların yanında daha çok hastaya ulaşmak, daha çok muayene yaparak potansiyel müşterilerinizi görmek için dijital pazarlama stratejileri geliştirmeniz gerekir. Bu noktada tüm dijital pazarlama süreçlerinizde Ondi Health ekibine güvenebilirsiniz. Kliniğinizi popüler hale getirmek, daha çok hasta muayene edebilmenizi sağlamak bizim için birincil görev.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.