TESCİLLİ FACEBOOK REKLAM PARTNERİ ONDİ HEALTH İLE DÖNÜŞÜMLERİ ARTIRIN

ONDİ HEALTH; Facebook reklamcılığının Türkiye'de en etkili isimlerini bünyesinde çalıştırıyor. Facebook ve Instagram reklamlarınızı en iyisine ulaşana kadar düzenliyor, optimize ediyor ve size data sağlıyoruz.

DÜŞÜK MALİYETİN KEYFİNİ BİZİMLE SÜRÜN

Facebook (Meta) reklamlarının gücünü çok iyi biliyoruz. Bu gücü kullanabilmek için de ekibimizi Facebook pazarlaması konusunda uzman kişilerden oluşturduk. Beş dolar ortalama fiyatla Facebook ve Instagram reklamlarında 1000’den fazla kişiye ulaşabilir, farklı reklam modelleriyle bu kişileri kurumunuzdan içeri sokabilirsiniz. Sağlık sektöründe Facebook Reklamcılığı, tecrübe isteyen ve riskli bir konu. Bu yüzden bu konuda tecrübeli ekibimize, Facebook reklam hesaplarınızı emanet edin.

ONDİ HEALTH İLE GÜÇLÜ FACEBOOK REKLAMCILIĞI

ONDİ HEALTH; kurumunuza ve hedef kitlenize özel çözümler üretir. Facebook ve iş ortaklarında reklam yapabilmek için size özel stratejiyi belirler, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi derinlemesine analiz ederiz. Facebook ve Instagram’ın pazarlama gücüne inanır, bu gücü doğru kullanarak sizin daha çok hastaya ulaşmanızı sağlarız.

SİZİ DİNLEYEN BİR AJANS

Bizimle çalışmaya başladığınız anda sadece Facebook reklamlarınızı yönetmekle kalmıyoruz. Sizi ziyaret ediyor ya da online görüşme talep ediyoruz. Hedefleriniz, şimdiye kadar yaptıklarınız bizim için çok önemli, bu yüzden sizi dinliyor ve daha iyisini yapabilmek için ortak hareket ediyoruz. Bizim için Facebook Business panelinde kampanya oluşturmak değil, sizin bu kampanyalara katacağınız şeyler önemli.

HIZLI VE DÜZENLİ RAPORLAR

Kurumunuza özel atayacağımız Facebook Pazarlama Uzmanı, size düzenli raporlar sunacak. Bu raporları panel üzerinden nasıl alabileceğinizi size gösterecek. Böylece 7/24 sizinle ilgilenen ekibimizden gelen raporların sağlamasını kolayca yapabileceksiniz.

sağlık sektörü facebook reklam ajansı

Sağlık sektöründe Facebook Reklamları konusunda uzmanlaşmış ekibimizle iletişime geçmek için bu üç seçeneği deneyin;

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.