Sağlık Sektörü odaklı

Video Prodüksiyon

Hasta memnuniyet çekimi, klinik tanıtımı, tedavi süreci çekimleri, ATV Avrupa röportaj organizasyonu, yurtdışı kanallarında röportaj gibi çözümler sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi mi gerekli? Bu sayfada aşağı kaydırın.

hizmetlerinizi tanıtın

Hangi alanda faaliyet gösteriyorsanız gösterin, potansiyel müşterileriniz sizi videolarınızdan keşfetmeyi bekliyor. YouTube başta olmak üzere tüm video içerik sitelerinde aktif olmak, rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlayacaktır. Çekinmeyin, video çekin. Sizin için profesyonel videolar üretmek için hazırız.

hasta görüşleri

Potansiyel hastalarınız, mevcut hastalarınızın neler düşündüğünü merak ediyor. Gerçek vaka çalışmalarıyla farklı dillerde videolar üreterek, hedef kitlenizle etkileşime geçmeye çalışın. Doğal ve içten bir hasta görüş videosu, binlerce liralık reklam maliyetinden tasarruf etmenizi sağlayabilir. Sizin için profesyonel hasta görüş videoları organize edelim.

sağlık turizmi videoları

Herhangi bir tedavi ya da estetik işlem için ülke değiştirmek zor bir karar. Bu yüzden hastalarınızın uçaktan indikleri anda başlayan şehir macerasını filme almayı düşünün. Tüm süreci videoya alarak onların karar verme sürecini kolaylaştırın. Profesyonel video prodüksiyon ekibimiz, sizin için havaalanı, otel ve hastane süreçlerini videoda birleştirerek harika işler çıkartabilir.

söz sizde!

Özellikle Avrupa’da yaşayan Türkler için hizmet veren bir yapınız varsa, sizin için Avrupa’da yayın yapan Türk kanallarında röportaj organizasyonu yaparız. Hizmetlerinizi ve tabii ki kendinizi en iyi şekilde anlatabilmeniz için tüm süreci yönetiriz. 

VİDEO SÜREÇLERİNİ SORUN

Bizimle iletişime geçmek için birden fazla seçenek sunuyoruz. Bu üç iletişim kanalından bizimle iletişime geçerek hemen işletmenizi büyütmenin yollarını sorun.

BAZI REFERANSLAR

Referanslarımızı inceleyin, dilerseniz ayrıntılı bilgi almak ve diğer referanslarımızı talep etmek için bize ulaşın.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.