Sağlık Odaklı Web Tasarım

Hastane, klinik, acente ya da doktor. Sağlık profesyonelleri için etkileyici, mobil uyumlu ve dönüşüm odaklı internet siteleri hazırlıyoruz. Unutmayın, tıbbi hizmete ihtiyaç duyan insanlar sizinle alakalı ilk bilgiyi internet sitenizden alıyor. Etkileyici web siteler ile güven verin, iletişimde kalma ihtimalinizi artırın.

Doktor Web Sitesi

Doktorlar için hangi uzmanlık alanında olursa olsun bireysel web sitesi hazırlamak önemlidir. ONDİ HEALTH bünyesinde dilerseniz özel tasarım dilerseniz de onlarca hazır tasarım arasından seçim yaparak kişisel web sitenizi birkaç gün içinde hazırlatabilirsiniz. Tüm cihazlarda sorunsuz çalışan doktor web siteleri sayesinde potansiyel hastalara daha kaliteli bir sayfa deneyimi sunabilirsiniz. Böylece dönüşüm oranlarınızda ve temas kurduğunuz kişi sayısında gözle görülür bir artış sağlayabilirsiniz.

Klinik Web Sitesi

ONDİ HEALTH; ölçeği ne olursa olsun; hastane, klinik ve acente web sitesi yapmak konusunda tecrübeli bir ekipten oluşur. Her alanda uzmanlığınıza özel internet sitesi çözümleri için bizime projenizi paylaşın. Hizmetinizi, hastanenizi en iyi şekilde sunabilmek için beraber çalışalım, etkileyici klinik web sitesi oluşturma yolculuğuna birlikte başlayalım. Klinik web sitelerinde buton tasarımından dönüşüm optimizasyonuna kadar tüm süreçlerde tecrübeli ekibimizle hizmet verelim.

SAĞLIK PROFESYONELLERİNE, ETKİLEYİCİ ÇÖZÜMLER SUNARIZ

E-POSTA GÖNDERİN

Güvenli

İnternet sitenizde güvenliği sağlayan SSL sertifikasını sunarız.

Mobil Uyumlu

İnternet sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz çalışması için çalışırız.

SEO Uyumlu

Daha görünür olabilmeniz için SEO çalışmalarının altyapılarını hazırlarız.

Size Uygun

İnternet sitenizi tasarlarken kurumsal kimliğinizden ilham alırız.

Hızlı

İnternet sitenizin tüm cihazlarda hızlı yüklenmesini sağlarız.

Dönüşüm Odaklı

İnternet sitenizi dönüşüm odaklı tasarlar ve yayınlarız.

Web Tasarım Nedir?

Kişi ve firmaların kendilerini veya ürünlerini internet üzerinde tanıttıkları platforma ‘’Web Sitesi ‘’ denir. Bu web sitelerinin kişi veya firmaların kendi istekleri doğrultusunda tasarlanmasına ‘’Web Tasarım ‘’ denir. 21. yy. internet çağı olarak bilinir ve bu internet çağının büyük bir kısmını web siteleri alır. İnternet hayatımızın büyük bir kısmını kaplamakla birlikte akıllı telefonların çıkmasıyla bu oran kat ve kat artmıştır. Giyim, sağlık, market alışverişi gibi çoğu olay web siteleri aracılığı ile tek tık sayesinde basite indirgenmiştir. İnternet kullanımı, sağlık sektöründe de randevu almaktan doktorumuzun kim olacağına kadar birçok kolaylık sağlar. Giyim ve market sektöründe evimizin içinde mağazalara gitmeden kolaylıkla ürün satın almanın rahatlığını sürmekteyiz. Birçok firma hizmet ağını genişletmeyi hedefler. Bu yüzden daha profesyonel web siteleri, daha kullanıcı dostu ara yüzler ve akılda kalıcı bir deneyim sağlamak için web tasarımlarına özen gösterirler. Peki bir web sitesi yapılırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

Web Sitesi Tasarım Aşamaları:

  1. Öncelikle kişi veya firmanın hedeflerinin neler olduğu belirlenir.
  2. Kişi veya firmanın hedef kitlesi belirlenir.
  3. Buna uygun veriler ve çözüm önerileri analiz edilir ve geliştirilir.
  4. Web sitesinin içeriği, bütçesi ve bitiş tarihi belirlenir.
  5. Firmaya özgü tasarım öğeleri belirlenir. (Grafik tasarım ve genel konseptler)
  6. Yukarıda belirtilenler kararlaştırıldıktan sonra web tasarıma ve kodlanmasına başlanır.
  7. Web tasarımı ve kodlanması tamamlanarak sitenin entegrasyon ve hız testleri yapılarak arama motorunda üst sıralara çıkması hedeflenir.
  8. Son adım, siteyi yayına almak ve kişi veya firmaya teslimi yapılır.

Web sitesi yayına alındıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri sitenin özgün olmasıdır. Özgün olmak sizi diğer kişi veya firmalardan ayıracağı gibi arama motorlarında en üstte çıkmanıza da yardımcı olur.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL

Tüm hakları Saklıdır © 2021. ONDİ HEALTH bir ONDİ BİLİŞİM A.Ş. alt markasıdır.